Moderní domy

Společnost House Design s.r.o. jsme založili v důsledku poptávky trhu po firmě specializující se na nové technologie i materiály. Jsme zkušený tým, odborně zaměřený na stavbu pasivních a nízkoenergetických domů a klademe důraz na detail i kvalitu provedení.

Nabízíme vám realizaci moderních rodinných domů z naší typové nabídky vytvořené Ateliérem Kozák s.r.o. ve spolupráci s předním světovým architektem Ing. arch. Alexandrem Skalickým, nebo realizaci dle vašich individuálních projektů či partnerů z G-SERVIS a EUROLINE.

Seriózní cena

Celkovou cenu stanovujeme na základě našich interních znalostí, zvyklostí a zkušeností z realizací minulých. Tím stanovujeme celkovou cenu domu, která koresponduje s předloženou projektovou dokumentací.

Garantovaní cenové nabídky

Cena ve smlouvě je vždy konečná. Ovlivňovat ji můžete pouze vy.

5 letá záruka

Záruční doba je pro nás i naše klienty velmi důležitá. Snažíme se vyřešit veškeré problémy při jakékoli reklamaci. Zároveň nabízíme našim klientům servis ve formě správy vašich nemovitostí. Obchodní podmínky k náhledu zde. Právo změny dle domluvy vyhrazeno.

Certifikovaný stavební systém

Konstrukce a materiály splňují vždy veškeré normy u nás i v tradičních zemí Evropské unie. Veškeré použité materiály splňují hygienické požadavky.

Energetická úspornost

Naše stavby se vyznačují vysoce nadstandardními tepelně-izolačními vlastnostmi. Veškeré použité materiály stěn výborně izolují, čímž zaručují stálost teploty vnitřního prostředí domu. Nabízíme typové objekty od domů energeticky úsporných až po pasivní novostavby.

Možnost individuálních představ

Projektová dokumentace je zpracovávána na základě vašich individuálních požadavků. Využijte služby naši zavedené projekční kanceláře.

Projekční činnost

Kvalitní projektová dokumentace je základem úspěšné realizace. Z naší praxe víme jak důležitý je správný návrh domu nejen z hlediska koncepčního, ale i z hlediska cenového. Zkušený projektant může kvalitním návrhem při realizaci ušetři desetitísíce a tím umožnit stavebníkům tyto finance invetovat např. do velikosti domu, zahradních úprav nebo interiéru.

Financování

  • informace o maximální výši úvěru s vazbou na vaše pravidelné příjmy
  • bezplatné poradenství s finančním právníkem
  • zajištění nejvýhodnější kombinace financování s ohledem na vlastní prostředky, pravidelné příjmy, vhodnosti a výše úvěru nebo hypotéky pro zafinancování stavby vašeho domu
  • zajištění nutných podkladů pro vyřízení žádostí + kompletní vyřízení úvěru a souvisejících formalit
  • výběr optimálního bankovního domu
  • omezení rizik při nesplácení úvěru

Termovizní měření

Působíme v oblasti stavitelství a stavebního poradenství v domácnostech, bytových domech, firmách a v průmyslu jako specialisté na na termovizní měření. Používáme naše termovizní “vidění” na zjištění aktuálního stavu, kontrolu provedené práce i prevenci. Takto můžeme našim zákazníkům zprostředkovat informace, které nejsou pouhým okem zřetelné.

Nabízíme Vám cílené a levné termosnímkování, které si můžete objednat přímo na našich webových stránkách www.termohospital.cz

Potřebujete konzultaci nebo cenovou nabídku zdarma?

Obraťte se na nás a společně najdeme cestu k vaší spokojenosti.