O nás

Jsme specializovaná realizační firma na zděné stavby a dřevostavby.

3

Jsme specializovaná realizační firma na zděné stavby a dřevostavby.

Naše společnost úzce spolupracuje s projekčním ateliérem Alexandra Skalického/ASMM a s projekčním ateliérem Jana Kozáka/Atelier Kozák s.r.o.

Pracujeme jako jeden tým od prvních skic až po realizaci stavby. Jsme ideálním řešením pro výstavbu všech staveb díky jedinečné spolupráci a zárukou jednoho partnera po celou dobu projekčních i realizačních fází vašeho záměru.

Společnost HOUSE DESIGN s.r.o. byla založena v roce 2012 jako výsledek dlouholeté spolupráce realizační firmy Pavla Wébera/AW DOMY s.r.o. a projekční kanceláře Jana Kozáka/Atelier Kozák s.r.o. Tímto vznikla realizační firma zabývající se moderními, modulovými a mobilními domy v technologicky náročnějším provedení, jako jsou pasivní a nízkoenergetické domy. Se vznikem společnosti došlo k propojení zkušeností z projekční a realizační fáze výstavby, což umožnilo zakladatelům přivést na trh jednu z mála realizačních firem, která zajistí kvalitní průběh realizace v souladu s projektovou dokumentací a kontrolu nad finanční stránkou celého projektu.

Naši partneři

Společnost AW DOMY s.r.o. je moderní stavební společnost působící převážně ve Východočeském a Středočeském kraji. Díky svým zkušenostem s výstavbou rodinných domů na klíč a kvalifikované pracovní síle zajistíme komfortní bydlení s ohledem na ekonomii a zdravé životní prostředí. Klademe vysoký důraz na všeobecnou spokojenost klienta a kooperující obchodní partnery.

Společnost Atelier Kozák s.r.o. je pokračováním projekční praxe Jana Kozáka. V současné době pracuje v seskupení architektů, projektantů, energetických auditorů a stavebních techniků. Dokáže tedy pojmout celý rozsah projekční zakázky. Ke každému projektu přistupuje individuálně a právě to se odráží i v originálnosti realizovaných objektů.

Zaručujeme rychlost, spolehlivost a precizně odvedenou práci.

ZAVEDENÁ STAVEBNÍ SPOLEČNOST

Spojte se s námi a brzy bydlíte v novém..!

Provádíme 3D scan budov, pro snadnější práci

Pomocí termovizního a dalšího podpůrného měření provádíme diagnostiku a poradenství v oblasti tepelných ztrát nemovitostí od bytů, rodinných a bytových domů až po firmy a průmyslové závody. 

Potřebujete konzultaci nebo cenovou nabídku zdarma?

Obraťte se na nás a společně najdeme cestu k vaší spokojenosti.

Vize

Vizí firmy House design je odvádět vysoce kvalitní práci v podobě úspěšně zrealizovaných projektů podle představ zákazníka. Tohoto chceme dosáhnout využíváním jakostních materiálů od spolehlivých dodavatelů, nejmodernějších technologií, odborně vyškolených pracovníků a v neposlední řadě vstřícným a poctivým jednáním.

Do budoucna si klademe za cíl:

Neustále odborně vzdělávat nejen naše zaměstnance a projektanty z různých projekčních kanceláří, ale i laickou veřejnost.

V naší firmě pracují lidé, kteří mají spousty zkušeností a odborných znalostí, avšak důležité je neustálé vzdělávání v jejich oboru formou seminářů, školení nebo přednášek. Pro projektanty a stavebníky chceme vytvořit samostatnou poradenskou a vzdělávací činnost. A dále v podobě různých instruktážních videí budeme poukazovat na správnost provádění realizačních detailů, čímž oslovíme i neodbornou veřejnost.

Více prohloubit spolupráci mezi realizační firmou a projekční kanceláří.

V současné době velice úzce spolupracujeme s projekčními ateliéry, nicméně naší vizí je ještě více prohloubit tuto spolupráci, a tím zkvalitnit projekční práci i následnou realizaci.

I nadále dbát na serióznost a vstřícný přístup ke klientům.

Seriózní a vstřícný přístup je klíčem k úspěšné spolupráci s klienty nejen ve stavebnictví, a proto chceme s vámi takto jednat i nadále.

Vytvářet a vyvíjet nové možnosti bydlení.

​Propojením našich zkušeností se studiem nejmodernějších trendů a novinek na poli stavebnictví bysme v budoucnu chtěli přijít s některými vlastními nápady na možnosti bydlení.

Zlepšovat veřejné mínění o stavebnictví.

Zlepšovat veřejné mínění o stavebnictví, tím, že se budeme snažit splnit všechny vaše požadavky v maximální možné míře a kvalitě, popřípadě rychle vyřešit nenadálé potíže se stavbou co nejefektivněji a nejvýhodněji zároveň.

Zkoumat možnosti přechodného a mobilního bydlení v budoucnu.

Jelikož se naše firma zabývá výrobou mobilních domků, vidíme v tomto způsobu bydlení budoucnost. A proto se snažíme tento typ staveb konstrukčně i designově zlepšovat a rozšiřovat povědomí o nich do široké veřejnosti.

Kariéra

volná pracovní místa

Pokud se vám líbí profil naší společnosti a máte zkušenosti s výstavbou rodinných domů, neváhejte nám zaslat svůj životopis. Náš tým tvoří lidé s různým vzděláním a kvalifikací od stavebních inženýrů, přes architekty po jednotlivé zednické, vodohospodářské, elektroinstalační a topenářské profese.

Zednická parta

Pracovní náplň:

Požadujeme:

Nástup možný dle dohody.
V případě, že vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis na email housedesign@housedesign.cz

Stavbyvedoucí

Pracovní náplň:

Požadujeme:

Nástup možný dle dohody.
V případě, že vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis na email housedesign@housedesign.cz